مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی گفت: تیم با آمدن کاظمی دوباره جان گرفته و قطعاً در سال آتی با موفقیت‌های بیشتر به نتایج بهتری می‌رسیم.


میر معصوم سهرابی در خصوص وضعیت فعلی باشگاه ماشین‌سازی اظهار داشت: بازیکنان تمرینات خود را مرتب انجام می‌دهند و وضعیت همه بازیکنان خوب است. امیدوارم در دیدار فردا (جمعه) که با پیکان داریم ۳ امتیاز را کسب کنیم.
میر معصوم سهرابی در خصوص مصدومیت حبیب گردانی تا پایان فصل تأکید کرد: متأسفانه کاپیتان تیم به دلیل مصدومیت نمی‌تواند ما را تا پایان فصل همراهی کند ولی کاظمی قطعاً برای این بازیکن جایگزین مناسبی دارد.
مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی در مورد دیدار با پیکان تصریح کرد: بازی مهمی پیش رو داریم و تمام تلاش‌مان را برای کسب ۳ امتیاز انجام می‌دهیم ولی بعضی مواقع با بدشانسی رو‌برو می‌شویم.
میر معصوم سهرابی ادامه داد: در بازی‌های اول لیگ چندین پنالتی تیم ما را نگرفتند و از همان اول روحیه ما به‌هم ریخت ولی تیم با آمدن کاظمی دوباره جان گرفته و قطعاً در سال آتی با موفقیت‌های بیشتر به نتایج بهتری می‌رسیم.
وی در جواب به این سؤال که آیا نگران سقوط از لیگ برتر نیستید، خاطرنشان کرد: تمام تلاش‌مان را برای بقا در لیگ برتر انجام می‌دهیم و امیدوارم با کاظمی بتوانیم در لیگ برتر بمانیم.

Add comment

Security code
Refresh