دیدار دو تیم ماشین‌سازی و پدیده در هفته بیست و ششم لیگ برتر روز جمعه ساعت ۱۷ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می‌شود.


ماشین‌سازی در حال حاضر در رده آخر جدول لیگ قرار دارد و برای بقا تلاش می کند. به همین دلیل مدیران این باشگاه در تلاش هستند تا تماشای این بازی را برای تماشاگران تبریزی و هواداران ماشین‌سازی رایگان اعلام کنند تا هوادار بیشتری به ورزشگاه بیایند.
محمد علوی مدیر اجرایی تیم ماشین‌سازی در گفت و گو با فارس این خبر را تایید کرد و اظهار داشت: به احتمال فراوان بازی روز جمعه رایگان خواهد بود.

خاکزاد: داور کمر ماشین‌سازی را شکست
علی خاکزاد سرپرست ماشین‌سازی تبریز به شدت از عملکرد داور بازی این تیم مقابل پیکان انتقاد دارد و معتقد است پیام حیدری کمر تیمش را شکسته است: «دیگر نمی‌دانم باید از دست این داوری‌ها به کجا پناه ببریم. منشا مهاجم تیم پیکان دو، سه متر در آفساید بود اما آقای داور گلی را که این بازیکن زد، صحیح اعلام کرد. با این اوصاف من دیگر چه بگویم؟! به جز داور، همه دیدند گل اول پیکان آفساید بود. بعد از بازی هم ناظر داوری و چند نفر دیگر نزد ما آمدند و به اشتباه داور در گل نخست تیم پیکان اعتراف کردند. داور در دقایق نخست با یک تصمیم اشتباه، کمر تیم ما را شکست و شیرازه تیم ما را از هم پاشید. بعد از این اتفاقات، او مدام تلاش می‌کرد برای ماشین‌سازی جبران کند. این کارها چه معنایی دارد؟! انصافاً بازیکنان ما مقابل پیکان خوب بازی کردند اما آنها هم وقتی این اتفاقات را می‌بینند، دلسرد می‌شوند.» 

 

علوی: به بقا در لیگ برتر امیدواریم
مدیر اجرایی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: تیم ما در ابتدای فصل خوب بسته نشد و در فوتبال حرفه‌ای بحث بومی‌گرایی معنا ندارد.
محمد علوی در مورد شرایط تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: 5 بازی دیگر در لیگ برتر داریم و اگر بتوانیم در این بازی‌های باقیمانده پیروز شویم و خوب نتیجه بگیریم در لیگ برتر ماندگار خواهیم شد. هنوز به بقا در لیگ برتر امیدواریم زیرا فقط شیطان ناامید است.
وی در مورد دیدار روز جمعه با پدیده گفت: بازی سختی با این تیم داریم و تلاش می‌کنیم در این مسابقه پیروز شویم روز گذشته نیز هواداران ما به صورت خودجوش در تمرین تیم حاضر شدند و از تیم حمایت کردند. به احتمال فراوان بازی روز جمعه با پدیده را رایگان اعلام می‌کنیم تا تماشاگر بیشتری برای حمایت از تیم به ورزشگاه یادگار امام بیایند.
مدیر تیم ماشین سازی در مورد مصدومان و محرومان تیمش اظهار داشت: فقط فردین عابدینی را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم و سایر بازیکنان در سلامت کامل هستند.
علوی در مورد دلایل قعرنشینی ماشین‌سازی در لیگ برتر عنوان کرد: تیم ماشین‌سازی بعد از 20 سال به لیگ برتر صعود کرد و باید در ابتدای فصل تیمی مقتدر و قدرتمند برای مسابقات بسته می‌شد. یارگیری در ابتدای فصل بسیار مهم است. در نیم فصل همه تیم‌ها بازیکنان خوب‌شان را جذب کرده‌اند و بازیکن خوب آزاد پیدا نمی‌کنید. انتظار نداشتیم که ماشین‌سازی در اولین سال حضورش در لیگ برتر در بین سه چهار تیم اول جدول قرار داشته باشد اما توقع داشتیم حداقل بین رده‌های هشتم تا دهم قرار می‌گرفت.
وی با انتقاد از سیاست بومی‌گرایی در تیم ماشین‌سازی برای جذب بازیکن در ابتدای فصل عنوان کرد: فوتبال حرفه‌ای است و بحث‌هایی مثل بومی‌گرایی جایی در فوتبال حرفه‌ای ندارد. به هر حال هر مربی سلیقه خاص خود را دارد و من هم به سلیقه و نظر مربیان احترام می‌گذارم.
امیدواری دروازه بان ماشین سازی برای بقا در لیگ برتر

مهدی اسلامی دروازه‌بان ماشین‌سازی تبریز که در بازی‌های پایانی سال 95 یکی از بهترین‌های تیمش بود، در اولین بازی از سال 96 عملکرد چندان خوبی نداشت و 3 گل از پیکان خورد.
اسلامی درباره اینکه با این شکست ماندن ماشین‌سازی در لیگ برتر سخت شده، می‌گوید: کار ما سخت شده ولی برای ماندن در لیگ برتر هنوز ناامید نیستیم. 5 بازی دیگر باقی مانده و باید برای بقا 10 تا 12 امتیاز بگیریم. اگر پیکان را می‌بردیم اختلاف ما با صبا به سه امتیاز می‌رسید ولی متأسفانه در این بازی بدشانس بودیم چون دست کادر فنی بسته بود.
دروازه بان ماشین سازی اما همچنان امیدوار است تیمش موفق به کسب جواز بقا در لیگ برتر برای فصل آینده شود: متأسفانه ما چند بازیکن تأثیرگذارمان را به ‌دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشتیم. البته ما نباید ناامید باشیم. در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست و 15 امتیاز دیگر باقی‌ مانده است.

Add comment

Security code
Refresh