حلقه اتحاد ماشین سازی

ماشین سازی تبریز، محکوم به پیروزی مقابل پدیده مشهد است.


تیم های فوتبال ماشین سازی تبریز و پدیده مشهد، از ساعت ۱۷ روز جمعه، به مصاف هم می روند.
ماشین سازان که در پی فرار از سقوط هستند، اما هفته به هفته بیشتر در گرداب سقوط فرو می رود و هفته گذشته نیز با نتیجه سه بر یک مغلوب پیکان شدند تا یک گام دیگر به سقوط نزدیک شوند.
پدیده مشهد نیز هفته گذشته با نتیجه یک بر صفر مقابل صبای قم به پیروزی رسید و با شرایط فوق العاده خوبی به مصاف ماشین سازی می آیند، چرا که چهار دیدار گذشته خود را با پیروزی پشت سر گذاشته و در پی کسب پنجمین برد پیاپی خود است.
سبزپوشان تبریزی نیز در پنج بازی گذشته، دو برد و سه باخت داشته اند و مقابل پدیده مشهد محکوم به برد هستند.
در دیدار رفت دو تیم که روز پنجم آذرماه سال گذشته برگزار شد، پدیده با نتیجه یک بر صفر مقابل تیم تبریزی به پیروزی رسید.
پدیده مشهد در پایان هفته بیست و پنجم لیگ برتر، با 16 امتیاز قعرنشین جدول قرار گرفته و پدیده با 31 امتیاز در جایگاه دهم ایستاده است.
این دیدار با سوت سید وحید کاظمی در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می شود و حمید غمزه، علی اکبر عظیم پور و علی صفایی، وی را در امر قضاوت یاری می کنند.

ماشین‌سازی تبریز- پدیده خراسان
جمعه 18/1/96، هفته بیست و ششم شانزدهمین دوره لیگ برتر، ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز، ساعت: 17:00
داور: سیدوحید کاظمی
کمک‌ها: حمید غمزه، علی‌اکبر عظیم‌پور

نگاه فنی
شرایط ماشین‌سازی در جدول نیاز به توصیف ندارد. این تیم ضمن قرار گرفتن در انتهای جدول چهار امتیاز با تیم پانزدهم فاصله دارد.
به همین دلیل باید در بازی‌های پیش رو و حداقل بازی‌های خانگی‌اش برنده از زمین
خارج شود.
شاگردان فرهاد کاظمی باید سه امتیاز این بازی سخت را بگیرند و آن وقت امیدوار به امتیاز از دست دادن رقبایشان باشند اما حریف‌شان تیمی است که در بهترین شرایطش قرار دارد.
شاگردان رضا مهاجری در هر چهار بازی آخرشان برنده شده‌اند که نشان‌دهنده هماهنگی مطلوب‌شان است. پدیده 31 امتیازی است و تا حدودی در حاشیه امنیت قرار دارد.

چهره های ویژه
. شهاب زاهدی
در بازی با پیکان به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت و دقایقی بعد از حضورش در زمین یک پنالتی برای تیمش گرفت. شهاب زاهدی به نظر می‌رسد با انگیزه و مصمم است. فرهاد کاظمی روی آمادگی بازیکن جوانش در این بازی حساس حساب باز کرده است.

محسن یوسفی
اگر نمودار حرکتی محسن یوسفی را در فصل جاری رسم کنیم، نمودار صعودی و در نهایت قابل قبول است. یوسفی هر زمان که با آمادگی کامل به زمین رفته بازی‌های تیمش هم بخصوص در فاز هجومی بهتر بوده است. او می‌تواند مشکلاتی را در کناره‌های زمین برای هر تیمی ایجاد کند.

ترکیب های احتمالی
میزبان- دروازه‌بان: سجاد گرائیلی- مدافعان میانی: هنریکه ادسون، امین حاج محمدی - مدافعان کناری: سعید قائدی فر، بهمن کامل - هافبک‌ها: حمید علی عسگری، کاخا، احمد امیر کامدار، امین قاسمی‌نژاد، حسین ابراهیمی- مهاجم: شهاب زاهدی

میهمان- دروازه‌بان: مجتبی روشنگر- مدافعان: حسن جعفری، هارویان، محمدحسین مرادمند، رضا ناصحی- هافبک‌ها: دریسا دیارا سوبا، اکبر ایمانی، معین عباسیان، کریم احمدی، محسن یوسفی- مهاجم: میلاد کمندانی

Add comment

Security code
Refresh