سرمربی تیم ماشین سازی تبریز گفت: بازی سختی برابر پرسپولیس داریم و با تمام توان به مصاف این تیم می رویم.


فرهاد کاظمی در نشست خبری قبل از بازی ماشین سازی تبریز و پرسپولیس در جمع خبرنگاران تبریز گفت: فردا با تمام توان به میدان می رویم و می دانیم که حریف در صدر جدول است و بازی سختی در پیش داریم.
وی با بیان اینکه فردا روز مرگ و زندگی است، افزود: برای زندگی ورزشی دست و پا نزده ‌ام و امیدوارم برای نمردن تلاش کنیم.
وی سپس با تاکید بر اینکه باید بازیکنان تیمش فردا تمام توان خود را بگذارند، افزود: از بازیکنانم خواهش می کنم برای نمردن ورزشی تلاش کنند.
کاظمی در خصوص مصدوم ها و محروم های تیمش نیز گفت: فردا امین حاج محمدی مصدومیت کوچکی دارد و شاید نتواند بازی کند.
سرمربی ماشین سازی سپس با تاکید بر اینکه باید بازیکنان تیمش مقابل پرسپولیس خیلی کم اشتباه کنند، افزود: یک اشتباه کوچک که در حد مدرسه بود، مقابل پیکان به رغم تمرینات که انجام داده بودیم تکرار شد.
وی ادامه داد: در بازی با پدیده با اینکه فرصت نداشتیم ولی اجازه فرصت هم به تیم مشهدی ندادیم ولی دفاع تیم ما اشتباه ساده ای را انجام داد و نتیجه را واگذار کردیم.
کاظمی با تاکید بر اینکه روح بازیکنان ماشین سازی بزرگ نیست، ادامه داد: نظم تیمی ماشین سازی تا زمانی که گل اول را نخوریم خوب است ولی وقتی گل اول می خوریم تیم از هم پاشیده می شود.
وی با بیان اینکه تیم های دیگر از کیفیت بازی تیم ما می ترسند، ادامه داد: بازیکنان ما روح بزرگی ندارند. . پرسپولیس تیم خیلی سرحال و یک دست است و از نظر روحی و روانی شرایط خیلی خوبی دارند.
سرمربی ماشین سازی با تاکید بر اینکه در چند بازی اخیر بدترین بازی را بازیکنان تیمش انجام داده اند، گفت: فردا امیدوارم روز خوب ما باشد و باید بازیکنان تیمم تمام تلاش خود را بکنند.

Add comment

Security code
Refresh