رسول خطیبی، سرمربی تیم ماشین سازی تبریز، معتقد است که با حمایت هایی که از سوی هیئت مدیره باشگاه وجود دارد، قطعا این تیم  در جدول بالا می‌آید.


رسول خطیبی، سرمربی تیم ماشین سازی تبریز به تشریح شرایط این تیم پیش از شروع مجدد لیگ برتر، نتایج این تیم در جام حذفی و  سایر مسائل پیرامون  تیم پرداخت.
 
هیئت مدیره حمایت قاطعی از ما داشته است
دلیل اینکه در دو بازی جام حذفی از شرایط بهتری برخوردار بودیم، حسن نیت قاطع فوتبالی هیئت مدیره بود؛ به خصوص اینکه کادرفنی و من را درک کردند. اتفاقاتی افتاده مثل مصدومیت ها که تشکر می کنم که در این مدت حمایت کردند، تا ما بتوانیم با آرامش بهتر و بدون حاشیه کارمان را انجام دهیم و بهترین امکانات را فراهم کردند. شخصا از آقای نواداد، رئیس هیئت مدیره تشکر می کنم که به عنوان یک بزرگتر همیشه در کنار ما بودند. به عنوان یک فوتبالی و نه به عنوان یک سرمربی تشکر می کنم و دلیل کیفیت خوب تیم ما در دو بازی آخر هم همین موضوع بوده است.

چند بازیکن جوان تیم وظایف خود را انجام ندادند
در مقابل ذوب آهن از لحاظ فوتبالی خیلی خوب کار کردیم و خود ذوب آهنی ها هم باور نمی کردند که این بازی را ببرند. از بازیکنان جوان تیمم راضی هستم. در مقابل قهرمان دو دوره جام حذفی بازی کردن سخت است؛  البته چند بازیکن جوان تیم وظایفی که به آن‌ها محول شده بود را انجام ندادند و ضربه خوردیم ولی از کیفیت بازی آن‌ها راضی هستم.

آرزویم این است که تیمم کامل شود
به هر حال جام حذفی برای ما تمام شد؛ تیمی که ما بستیم با حمایت مجموعه باشگاه قطعا به بالای جدول می‌آید و امیدوارم در ادامه مصدومیت های ما کمتر شود. آرزویم این است که تیم من کامل شود.

آندو در تیم ما بزرگی می کند
آندو در ابتدای فصل آمادگی خوبی نداشت ولی یکی دو هفته است که شرایط خوبی دارد و در تیم ما بزرگی می کند. خودش تلاش کرد و شرایط بدنی خود را به فرم خوبی رساند و خیلی خوب کار می کند.
 
چند مصدوم داریم
یکی دو نفر مصدوم داریم و آقای دکتر قیامی واقعا تلاش می کند و با بازیکنان کار می کند تا به بازی ها برسند. امیدوارم از بازی مقابل پدیده بتوانیم  امتیاز بگیریم. با تیمی که ما داریم و حمایت هایی که از طرف مجموعه باشگاه پشت سر ما وجود دارد نتایج خوبی خواهیم گرفت.

باید امتیازات لازم را جمع کنیم
بچه‌ها با تمام وجود تمرین می کنند و از لحاظ بدنی شرایط خوبی دارند و تلاش می کنند. در این 5 بازی تا انتهای نیم فصل اول تلاش می کنیم. به امتیازات این دیدارها به شدت نیاز داریم و به هر ترتیب باید امتیازات لازم را جمع آوری کنیم.

با آسیب شناسی تیم را تقویت می کنیم
در نیم فصل همه تیم ها به دنبال تقویت خود هستند و قطعا ما هم به دنبال این هستیم که با شناختن نقاط ضعفمان، بتوانیم تیم را ترمیم کنیم. امیدوارم با شروع لیگ روند خوبی را شروع کنیم و خوب هم تمام کنیم.

 

 

 

Comments   

+2/-1 #11 علیرضا قابلی 1396-11-05 18:18
باسلام .از مسئولان تیم درخواست دارم شرایط حضور بنده در تیم رو حل کنن.بنده25 ساله ام و در اکثر پستها میتونم بازی کنم
Quote
+7/-1 #10 پوکه معدنی 1396-08-12 20:30
فقط مایشین سازی
Quote
+6/-1 #9 پوکه معدنی 1396-08-12 20:30
مرسی ماشین رو برگردان به لیگ
Quote
+7/-1 #8 من 1395-11-01 01:22
آه بازیکنانی که بخاطر ماشین وآذربایجان و نه پول با جون و دل بازی کردن و تیم رو لیگ برتری کردن و بعد از صعود خط خوردن دامن ماشین رو گرفته اما قوجا و یاشیل ماشینیم سنه باش اوجالیق آرزیلیرام
Quote
+5/-1 #7 علیبهبود 1395-09-21 19:25
تیمی که به بازیکنانش که تیم را به لیگ برتر آوردند خیانت کرد حقش همین است.
Quote
+6/ #6 زمهریر 1395-09-19 04:11
ماشین با دو فورواردگلزن و یه دفاع کار بلد بجای نصرتی سربالایی رو بخوبی پشت سر خواهد گذاشت.
Quote
+2/-6 #5 زمهریر 1395-09-19 04:06
با سلام خدمت سهرابی عزیز!
پیشتر شاهد عملکرد عالی شما در شهرداری تبریز که به نا حق ظالمانه به لیگ پایین تر فرستادند،بوده ایم،واین نشان از لیاقت و توانایی و کار بلدی شما دارد و شهردار محترم تبریز نیز بدرستی تاکید در ادامه ی کار شما دارد ویقین دارم با درایت شما ماشین سازی محبوب ترک زبانها از این بحران خارج می شود و در لیگ برتر میماند گر چه بنظر میرسد برای نگهداشتن خطیبی _که اونم اگه یه مقدار بیشتر خودشو مدیریت کنه آدم کار بلدیه _ کمی دیرشده باشه ولی به هر حال اضافه کردن دو فوروارد گل زن و یه دفاع کار بلد بجای نصرتی ،بقول معروف ماشین از بحران آداشار، گوله گوله یاشیاسیز!
Quote
+1/-5 #4 Guest 1395-09-15 10:41
وقتی کل تیم را عوض بکنی و مغرور بشی همین میشه جناب رسول خان...
Quote
+8/-2 #3 یوسف 1395-09-06 11:06
آقای خطیبی بی شک توانمندی شما بر هیچکس پوشیده نیست ولی در شرایط فعلی که تیم روحیه خوبی ندارد و نتایج هر بازی بدتر میشود بصلاح تیم و آذربایجان هست که استفا بدید تا همچنان مربی محبوب در آذربایجان بمانید. با تشکر
Quote
+9/-2 #2 ناشناسm 1395-09-05 20:29
به عنوان یک هوادار از 6 باخت متوالی ماشین سازی به شدت ناراحتم حیف هوادار که بعد از 20 سال چقدر خوشحال صعود بود ولی متاسفانه سال بعد دوباره تیمش را در دسته یک ببینه چرا مسولین باشگاه به فکر عدم نتیجه گیری تیم نیستند؟
Quote
+5/-5 #1 علیاکبر 1395-09-05 19:09
...ها دیگر بس است با حمایت از این خطیبی ماشین سازی را دوباره بدبخت کردید دیگر هیچ مربی قادر نیست این تیم را در لیگ برتر نگه دارد. اما این خطیبی ب...ور با پررویی دم از خوب شدن تیم می زند.تیمی که با بازیکنان مصدوم و تمام شده بسته شده است.برای این خطیبی فرق نمی کندماشین
در لیگ یک باشد ویا در لیگ برتر.
Quote

Add comment

Security code
Refresh