فرهاد کاظمی برای سومین فصل متوالی هدایت تیمی را در دست گرفت که کاندیدای اول سقوط قلمداد می شود تا نشان دهد ریسک پذیرترین مربی ایران است.

 

فرهاد کاظمی به عنوان جانشین رسول خطیبی هدایت ماشین سازی انتهای جدولی را در دست گرفت تا همان قصد دو فصل گذشته را تکرار کند.

 نشستن روی نیمکت تیم های انتهای جدولی با امید به حفظ و بقای آنها در جدول از این مربی خوش فکر و کاربلد چهره ای خاص ساخته است، مردی که در مباحث روحی و روانی و شوک وارد کردن به این گونه تیم ها تبحر خاصی دارد.

باشگاه ماشین سازی در اولین تجربه لیگ برتری با رسول خطیبی و آن هم ستاره ریز و درشتی که جذب کرد نتوانست نتایج خوبی کسب کند تا جایی که با ایستادن در جایگاه شانزدهم جدول کاندیدای اول سقوط لقب گرفته است.

 باشگاهی که با توجه به پتانسیل مالی خوب در نقل و انتقالات هر کاری دلش خواست انجام داد وقتی با رسول به بن بست خورد برای انتخاب سرمربی جدید هم اختلاف نظرات زیادی پیدا کرد اما در نهایت تصمیم گرفت به فرهاد کاظمی اعتماد و او را سرمربی برگزیند.

انتخابی که به نظر می رسد درست و به موقع باشد چون سرمربی سابق سیاه جامگان، راه آهن و ... با کارنامه ای که در این سال ها از خود برجای گذاشته نشان داده است بهترین گزینه برای نگه داشتن ماشین در لیگ برتر و حفظ سه سهمیه آذربایجان شرقی و تبریز در لیگ برتر است. مردی با عقاید و تفکرات خاص که مهمترین شاخصه اش ترغیب روحی و روانی شاگردانش برای حس برتری جویی است.

حالا فرهاد کاظمی با تیمی نسبتا پرمهره به مراتب کاری آسان تر از باشگاه های قبلی مثل راه آهن و سیاه جامگان پیش رو دارد تا برای خود رکوردی جالب توجه خلق کند.

 ماشین تبریزی از امروز استارت خود با یک مربی کاربلد را می زند تا از انتهای جدول جدا شود و در گام نخست هم باید به مشهد برود و در جدال با تیم سابق سرمربی جدیدش برای سه امتیاز بجنگد، مصافی پر از حساسیت و حاشیه که می تواند نگاه های زیادی را به خود جلب کند.

سرمربی جدید ماشین سازان در دو فصل گذشته با نگه داشتن راه آهن و سیاه جامگان در روز پایانی لیگ برتر برای خود رکورد جالبی به ثبت رساند که این رکورد امسال با ماشین سازی می تواند ارتقا پیدا کرده و فرهاد کاظمی را به مردی دست نیافتنی در این راه تبدیل کند. از همین رو باید به انتظار نشست و دید ماشین سازان تبریزی در ادامه فصل با سرمربی جدید خود چه عملکردی خواهند داشت.

 

 

 

 

Comments   

+1/-1 #4 Guest 1395-11-01 01:16
Quoting علیبهبود:
کاظمی هم کاری از پیش نمیبرد. تیمی که با خودخواهی بسته شده و به بازیکنانی که آنرا به لیگ برتر بردند خیانت کرد سرنوشتش مشخصه. مگر خطیبی کاربلد نبود که حالا مینویسید کاظمی کاربلد است؟

داداش اینو راست گفتی که به بازیکنانی که تیم رو به لیگ برتر رسوندن خیانت کرد . آه اونا دامن ماشین رو گرفت مخصوصا اونایی که واقعا خوب بازی میکردن و دلشون برا ماشین میتپید
Quote
+2/-1 #3 erfan 1395-10-14 11:00
چرا سامان و دادید رفت پرسپولیس؟ متاسفم امسال سقوط میکنید :-|
Quote
+3/-1 #2 هوادارتیمهای آذربایج 1395-09-28 14:24
مدیران ماشین گران ترین تیم فصل را با قراردادهای ملیاری بستند اگر زد و بندی هم در کار نباشد دلیلی بر ناتوانی مدیریت است، تیمی که تا آخر نیم فصل توانسته 6 امتیاز بگیرد(با احتساب باخت صد در صدی هفته 15) چطور میتواند در لیگ بماند. اگر ذره ای دلسوز باشند و هوشمندی داشته باشند بازیکنان گران را کنار میگذارند تا هزینه کمتری صرف شود و بجای آنها بازیکنان ارزان و باانگیزه ای جذب کنند اگر نتیجه گرفتند بهتر و اگر نتیجه نگرفتند حداقل بیت المال را حرام نکردند. جلوی ضرر را هر وقت بگیری نفع است .در ضمن شانس هیچ تاثیری در این وضعیت ماشین ندارد، انسانهای ناتوان نتایج منفی را به شانس نسبت میدهند.
Quote
+3/-1 #1 علیبهبود 1395-09-21 19:29
کاظمی هم کاری از پیش نمیبرد. تیمی که با خودخواهی بسته شده و به بازیکنانی که آنرا به لیگ برتر بردند خیانت کرد سرنوشتش مشخصه. مگر خطیبی کاربلد نبود که حالا مینویسید کاظمی کاربلد است؟
Quote

Add comment

Security code
Refresh