باشگاه ماشین سازی تبریز به کارخانه ماشین سازی واگذار شد و از این پس، این تیم با مدیریت جدید به کار خود ادامه خواهد داد.

امتیاز باشگاه ماشین سازی تبریز که پیش از این توسط شهرداری تبریز اداره می شد پس از مدت ها بازهم به کارخانه ماشین سازی انتقال داده شد.


انتقال امتیاز باشگاه ماشین سازی باعث شد تا این تیم توسط تیم مدیریتی جدیدی فعالیت کنند و به همین دلیل حسین خطیبی نماینده تام الاختیار برای تعیین مدیرعامل و هیات مدیره انتخاب شد. در این باره عنوان می شود مدیرعامل این تیم تا ساعاتی دیگر انتخاب خواهد شد.


ماشین سازی تبریز که فصل گذشته در لیگ برتر حضور داشت در نهایت موفق نشد و راهی لیگ دسته اول شد، پس از این اتفاق رسول خطیبی به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد تا بازهم این تیم را راهی لیگ برتر کند.

 

______________ در این خصوص بخوانید: _____________

 منع حضور همزمان ماشین سازی و شهرداری در لیگ

مسئول کمیته مسابقات لیگ برتر می گوید که تکلیف مالکیت دو تیم ماشین سازی و شهرداری تبریز باید هر چه زودتر مشخص شود.

سال گذشته تیم ماشین سازی تبریز از لیگ برتر به مسابقات لیگ دسته یک سقوط کرد و در دسته دوم مسابقات فوتبال باشگاه های کشور هم تیم شهرداری تبریز موفق به کسب جواز صعود به رقابت های دسته یک (لیگ آزادگان) فوتبال کشور شد.

در حال حاضر مالکیت هر دو تیم تبریزی حاضر در رقابت های لیگ آزادگان با شهرداری تبریز است و طبق قانونی که دو تیم نمی توانند با یک مالک به صورت همزمان در مسابقات شرکت داشته باشند، مسئولان شهرداری تبریز باید خیلی زودتر در مورد انتقال امتیاز یکی از تیم های تحت مالکیت خود اقدام کنند.

گفته می شود قرار است طی روزهای آتی، مالکیت تیم ماشین سازی به کارخانه منتقل شود تا این مشکل رفع گردد.


سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات لیگ برتر در خصوص این مشکل به خبرنگار "ورزش سه" گفت: «دو تیم با یک مالک نمی توانند در مسابقات لیگ یک به صورت همزمان حضور داشته باشند و پیش از شروع لیگ باید این مشکل  حل شود تا اجازه حضور در مسابقات به آنها داده شود.»

Add comment

Security code
Refresh