ماشین سازی تبریز آلومینیوم اراک

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در شرایطی که تا دقیقه 95 با 2 گل از میزبان خود جلو بود، در کمال شگفتی بازی را با تساوی به پایان رساند.

 هفته بیست و سوم رقابت های لیگ یک امروز با برگزاری 4 دیدار دنبال شد و در یکی از این مسابقات تیم فوتبال آلومینیوم اراک در خانه میزبان شاگردان عباس آقایی بود و در پایان و در شرایطی که ماشین سازی تبریز فاصله ای با کسب پیروزی در این مسابقه نداشت، با 2 گل دقایق پایانی شاگردان حامد بصیری با یک امتیاز اراک را ترک کرد.

این مسابقه عجیب تا دقیقه 95 با نتیجه 2 بر صفر و با گل های حسین قره داغی در دقیقه 5 و سعید مهری در دقیقه 87 به سود تیم ماشین سازی پیگیری می شد، که شاگردان حامد بصیری بازگشتی شگفت انگیز به مسابقه داشتند و توانستند با دو گل سجاد آقایی و حمید غلامی در دقایق 95 و 96 بازی را به تساوی بکشانند تا دراماتیک ترین بازی هفته رقم بخورد.

3 امتیاز این مسابقه می توانست جهشی عالی برای تیم ماشین سازی تبریز باشد ولی با کسب تساوی ماشین سازی توانست تنها یک پله صعود داشته باشد. ماشین سازی با 27 امتیاز در رتبه 12 ام قرار گرفت و آلومینیوم اراک هم 25 امتیازی در رتبه ی چهاردهم قرار دارد و باید منتظر برگزاری سایر بازی ها باشند.

ترکیب تیم فوتبال ماشین سازی: مسعود همامی، مهران فرضیات، سعید مهدی پور، ادریس کوچکی، مصطفی اکرامی، علی اکبر فرهنگ، محمد رستمی، مهدی بدرلو، شهریار شیروند، مهرداد بایرامی، حسین قره داغی، سرمربی عباس آقایی.

ترکیب بتیم آلومینیوم اراک: آیدین قویدل، رسول سروش نیا، میلاد رخشان، ایمان رئیسی نسب، ابوالفضل قربانی، حسین احمدلو، میثم خداشناس، فردین عابدینی، منصور تنهایی، رضا نبی زاده، کیوان وحدانی. سرمربی حامد بصیری.

Add comment

Security code
Refresh