هواداران در انتظار تصمیم شهردار  دکتر علی اصغر کوشا فر رئیس هیئت مدیره و عیسی اکبرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین سازی شد.

 

 

جلسه هیئت مدیره باشگاه ماشین سازی تبریز عصر امروز برگزار شد و طی آن اعضای هیئت مدیره باشگاه ماشین سازی تبریز رئیس، مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره را انتخاب کردند.

بر اساس تصمیم قاطع اعضای هیئت مدیره دکتر علی اصغر کوشافر به عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه ماشین سازی انتخاب شد.

همچنین در این جلسه با رای اکثریت مطلق اعضای هیئت مدیره مهندس عیسی اکبرزاده به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره باشگاه ماشین سازی انتخاب گردید.

افزون بر این حاج حسین شیخ الاسلام با رای اکثریت اعضای هیئت مدیره به عنوان نائب رئیس هیئت مدیره باشگاه انتخاب شد.

گفتنی است پیش از این هیئت مدیره باشگاه ماشین سازی تبریز با انتخاب غلامرضا باغ آبادی به عنوان سرمربی تیم ماشین سازی موجبات خوشحالی هواداران این تیم را فراهم آورده بودند.

دکتر کوشافر، حسین شیخ الاسلام، مجید اقدم، عیسی اکبرزاده، رحمان ایمان نژاد، ایوب جعفری و دکتر مظفر سلیمانی با حکم شهردار کلانشهر تبریز به عنوان اعضای هیئت مدیره باشگاه ماشین سازی تبریز انتخاب شده اند.

پیش از این عیسی اکبرزاده به عنوان سرپرست باشگاه ماشین سازی مشغول محیا ساختن شرایط و سروسامان دادن به امورات باشگاه بود که اعضای هیئت مدیره با رای قاطع خود وی را به سمت مدیرعاملی باشگاه انتخاب کردند.

Comments   

+3/ #1 سیاوش عشرتی ملکی 1393-07-30 17:09
با سلام و احترام
از سر سامان گرفتن مجدد باشگاه ریشه دار و مردمی ماشین سازی تبریز بسیار خوشحال شدیم و انتخاب و انتصاب آقای عیسی اکبرزاده به عنوان مدیر عامل باشگاه رابه جامعه ورزشی و فوتبالی استان تبریک عرض می نمائیم، با آرزوی اوج گرفتن مجدد ماشین سازی
هیات فوتبال ملکان
Quote

Add comment

Security code
Refresh