عیسی اکبرزادهمدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز خبرداد:
کانون های پیشکسوتان و هواداران ماشین سازی ایجاد می شود

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز از ایجاد کانون پیشکسوتان و هواداران باشگاه ماشین سازی تبریز خبر داد.

 


به گزارش روابط عمومی باشگاه ماشین سازی تبریز، عیسی اکبرزاده اظهار داشت: در راستای تکریم پیشکسوتان ماشین سازی تبریز و استفاده از تجربیات و نظرات آنان کانون پیشکسوتان باشگاه ماشین سازی تشکیل می شود.
اکبرزاده با اشاره به وجود ده ها هزار هوادار تیم ماشین سازی تبریز گفت: در راستای متشکل نمودن هواداران و هم راستا نمودن آنان با اهداف و توان باشگاه، کانون هواداران باشگاه ماشین سازی نیز به زودی آغاز به کار می نماید.
وی تصریح کرد: باشگاه ماشین سازی تبریز یک باشگاه ریشه دار و مردمی است که در طول نیم قرن حیات پر افتخار خود تماشاگران، طرفداران و پیشکسوتان زیادی را در خود پرورش داده است و باید به بهترین نحو ممکن از نیروی این هواداران و پیشکسوتان در جهت اعتلای تیم ماشین سازی استفاده نماییم.
مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز در پایان افزود: توجه به حل مشکلات زیرساختی، مالی و مدیریت باشگاه از یک سو و همچنین قرار گرفتن در کوران مسابقات لیگ ضرورت حمایت پیشکسوتان و هواداران از تیم ماشین سازی را دوچندان می کند.
گفتنی است تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در سال جاری زیر نظر شهرداری کلانشهر تبریز و ساختار مدیریتی جدید در مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور حضور دارد.

Add comment

Security code
Refresh