عضو شورای اسلامی شهر تبریز؛
همدلی و اراده جمعی، ماشین سازی را احیا می کند/ باشگاهها با استعدادهای بومی توجه کنند

عضو شورای اسلامی شهر تربیز گفت: همدلی اعضای شورای اسلامی شهر تبریز و شهردار و سایر مسئولان استانی باعث احیای تیم ماشین سازی تبریز می شود.

 

جواد ششگلانی در خصوص تیم ماشین سازی تبریز اظهار داشت: با انتقال امتیاز باشگاه ماشین سازی تبریز به شهرداری تبریز وثبات مدیریتی در این تیم در آینده نزدیک شاهد حضور قدرتمند این تیم در صحنه ورزش خواهیم بود.
رئیس هئیت فوتبال آذربایجان شرقی افزود: هدف تمامی ما حفظ و حراست از تیم ماشین سازی تبریز به عنوان یکی از مهمترین برندهای این کلانشهر می باشد.
وی گفت: در شورای اسلامی شهر تبریز اعضای شورا نظر حمایتی از قدیمی ترین تیم فوتبال کشور دارند و امیدوارم قدم های مثبتی در راستای حمایت از تیم ماشین سازی برداشته شود.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز افزود: ایجاد نشاط اجتماعی، توجه به خواسته های شهروندان تبریزی و حفظ تیم با اصالت و قدیمی ماشین سازی تبریز از جمله دلایلی است که باعث شد تا مالکیت و مدیریت تیم ماشین سازی تبریز بر عهده شهرداری گذارده شود.
ششگلانی با اشاره به اینکه توجه به کشف و پرورش استعدادهای بومی استان و بخصوص تبریز همواره باید در راس برنامه های باشگاههای مختلف باشد اظهار داشت: باشگاههای استان باید به سمت کشف پرورش و استفاده از استعدادهای بومی منطقه گام بردارند و در این راستا باشگاه ماشین سازی تبریز نیز باید توجه خاصی به این مقوله داشته باشد.

Add comment

Security code
Refresh