یونس قاسمی در خصوص بازی روز پنج شنبه ماشین سازی با تیم شاهین کیش گفت: تمام بازی ها برای ما حکم فینال دارند.

 

به گزارش روابط عمومی باشگاه ماشین سازی تبریز، کاپیتان تیم ماشین سازی تبریز گفت:بازی فردا نیز یکی از بازی های حساسی است که پیش رو خواهیم داشت. خوشبختانه با توجه به تمرینات خوبی که انجام می دهیم روز به روز بهتر و هماهنگ تر شده ایم. تمام بازیکنان از روحیه بسیار بالایی برخوردار هستند امیدواریم بتوانیم سه امتیاز بازی امروز را کسب کنیم.

وی در خصوص تغییر و تحولاتی که ابتدای این فصل در کادر مدیریتی و فنی انجام شده است ادامه داد: همانطور که هواداران اطلاع دارند، امثال کادر فنی تیم ماشین سازی تغییرات زیادی را شاهد بود. حضور آقایان باغ آبادی، استاد اسدی، پژمان، فعال، شاکر، علوی در کادر فنی این تیم تأثیر زیادی بر بازیکنان تیم دارد. با توجه به اینکه دیر تر از سایر تیم های حاضر در لیگ شروع کردیم ولی نتایج قابل قبولی کسب کرده ایم. خوشبختانه تمرینات به روز و بسیار فنی از سوی کادر فنی در نظر گرفته می شود و همین موضوع نیز باعث شده زود تر به هماهنگی برسیم.

کاپیتان تیم ماشین سازی تبریز افزود: ریشه این تیم را زده بودند، با تغییراتی که در کادر مدیریتی انجام و آقای اکبرزاده به عنوان مدیرعامل این تیم انتخاب شد، وضعیت تیم و باشگاه نسبت به سال گذشته بهتر شده است. خوشبختانه تمرینات خود را در زمین چمن کارخانه ماشین سازی انجام می دهیم. امیدواریم مسئولین استانی با حمایت های خود نگذارند این تیم قدیمی دچار مشکل و حاشیه شود.

وی در خصوص حمایت هواداران از این تیم اظهار کرد: هواداران سرمایه های این تیم هستند. از همه آنها خواهش می کنم با حضور در استادیوم به بازیکنان دلگرمی دهند. هوادارن نگذارند قدیمی ترین تیم شمالغرب کشور تنها بماند، این تیم به حمایت و تشویق های تک تک آنها احتیاج دارد.

 

Add comment

Security code
Refresh